Skip to main content

Strona warcaby.TV przeszła ostatnio kolejną aktualizację, w wyniku której zmienił się jej wygląd i funkcjonalność. Zmiany w designie sprawiły, że strona prezentuje się nowocześniej i bardziej atrakcyjnie dla użytkowników. Zostały dodane nowe funkcje, ułatwiając dostęp do najświeższych informacji o turniejach, aktualnościach oraz kursach gry w warcaby. Strona jest również responsywna, co oznacza, że można z niej korzystać na różnych urządzeniach mobilnych. Zachęcamy do odwiedzania nowej wersji warcaby.TV i odkrywania fascynującego świata warcabów, który na Was czeka.

Wyniki konkursu

Czas ogłosić laureatów konkursu, w którym do wygrania były 3 książki Yuriy’a Anikeeva, trenera polskiej kadry seniorów! Przesłaliście wiele ciekawych i inspirujących odpowiedzi, niestety nie wszystkie spełniły warunki konkursowe. Komisja wybrała następujących użytkowników:

  • Papa Smerf 76
  • Błyskawica
  • Marc Ploeg

Dziękuję wszystkim za udział, a zwycięzców proszę o przesłanie na maila damian.reszka@warcaby.pl wiadomości z numerem paczkomatu, numerem telefonu i adresem e-mail, na jakie mają zostać przesłane książki – wielkie gratulacje!

Warto regularnie zaglądać na warcaby.TV, bo to nie ostatnia taka zabawa!